فرماندار شهرستان بینالود
سید حسن حسینی
فرماندار شهرستان بینالود

    .     .     .
۱۴۰۰/۰۸/۲۳

فرماندار طرقبه شاندیز: برگزاری هفته بسیج باید مردم پایه و جامعه محور باشد

فرماندار طرقبه شاندیز در جلسه هماهنگی برگزاری هر چه باشکوه تر هفته بسیج ضمن تکریم بسیجیان و فرهنگ بسیج بر برگزاری مردم پایه و جامعه محور این هفته تاکید نمود.

فرماندار طرقبه شاندیز در جلسه هماهنگی برگزاری هر چه باشکوه تر هفته بسیج ضمن تکریم بسیجیان و فرهنگ بسیج بر برگزاری مردم پایه و جامعه محور این هفته تاکید نمود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری طرقبه شاندیز سید حسن حسینی فرماندار با بیان این مطلب افزود: بسیج که نماد حضور لایه های مختلف و اقشار متنوع جامعه است باید مردمی بماند و در همین راستا گرامیداشت این هفته نیز باید با حضور اقشار مختلف مردم به صورت مردم پایه و جامعه محور برگزار شود لذا از همه پیشنهادات که به حضور پررنگ تر آحاد ملت در برنامه های این هفته منجر شود باید استقبال کنیم.
نماینده عالی دولت و رئیس شورای تامین شهرستان گفت: نقش بسیج به عنوان یک نهاد اثر بخش و تاثیرگذار در همه عرصه غیر قابل انکار است و به ویژه در عرصه بهداشت و سلامت و کمک های مردمی در دوران پاندمی کرونا این حضور بسیار پر رنگ و اثر بخش بوده است که شایسته تقدیر است و گرامیداشت هفته بسیج موقعیت مناسبی برای قدرشناسی از این عزیزان خواهد بود که امیدواریم با مشارکت آحاد مردم در کنار نهادها و سازمان ها به بهترین شکل برگزار گردد.
سرهنگ پاسدار پسندیده فرمانده ناحیه مقاومت سپاه با اشاره به برنامه های متنوع پیشنهادی برای این هفته گفت: به فرموده رهبر معظم انقلاب «بسیج پاره تن مردم است و نباید مصلحت مردم را فراموش کند» لذا شعار محوری امسال هفته بسیج از این رهنمود بی بدیل انتخاب شده است و «بسیج پاره تن مردم» کلید واژه اقدامات و فعالیت های این هفته خواهد بود و هر اقدامی که معرف و موید این کلید واژه باشد در راستای تکریم هفته بسیج می باشد.
جلسه هماهنگی برگزاری هر چه با شکوه تر هفته بسیج به ریاست فرماندار و با حضور اکثریت اعضاء با هدف بررسی آخرین برنامه های پیشنهادی در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.


منبع : زیرپرتال فرمانداری بینالود
۱۲۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان