فرماندار شهرستان بینالود
سید حسن حسینی
فرماندار شهرستان بینالود

    .     .     .
۱۴۰۰/۰۸/۲۲

اصلاح هندسی محور مایانات موجب کاهش ۱۰۰ درصدی تصادفات در سه ماهه گذشته شده است

در جلسه شورای ترافیک شهرستان طرقبه شاندیز که در خصوص بررسی مباحث ترافیکی و اصلاحات هندسی محورهای شهرستان در فرمانداری برگزار گردید فرماندار با اعلام این خبر از زحمات اعضای شورا تقدیر نمود.

در جلسه شورای ترافیک شهرستان طرقبه شاندیز که در خصوص بررسی مباحث ترافیکی و اصلاحات هندسی محورهای شهرستان در فرمانداری برگزار گردید فرماندار با اعلام این خبر از زحمات اعضای شورا  تقدیر نمود.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری طرقبه شاندیز در جلسه شورای ترافیک شهرستان سید حسن حسینی فرماندار با اعلام این خبر افزود: نظرات کارشناسی اعضاء در مورد پیشنهادات ترافیکی و اصلاحات هندسی محورها موجب بهبود وضعیت ترافیکی شهرستان شده که از آن جمله اصلاحات هندسی محور مایانات می باشد که به دنبال اجرای نظرات کارشناسی اعضاء موجب کاهش 100 درصدی تصادفات در سه ماهه گذشته شده است که جای تقدیر و تشکر دارد.
رئیس شورای ترافیک شهرستان تاکید کرد: هدف از اجرای دستورالعمل های ترافیکی در درجه نخست افزایش سطح ایمنی و ضریب امنیت و در مرحله بعدی رفاه و رضایتمندی عمومی است که در همه تصمیمات مربوط به موضوعات ترافیکی لحاظ شده است اگر چه ممکن است برخی اقدامات ترافیکی با هدف نیل به بهترین وضعیت چندین مرتبه دچار تغییر و تحول شود که امیدواریم شهروندان با درک موضوع و همکاری بهتر با خادمان خود در حوزه ترافیک در رسیدن به بهترین گزینه ترافیکی همراهی و مساعدت نمایند.
بررسی پیشنهادات ترافیکی شهرداری های طرقبه و شاندیز از دیگر مباحث این جلسه بود که با بحث و تبادل نظر و اخذ تصمیمات مقتضی مصوبات برای اجرا ابلاغ گردید.


منبع : زیرپرتال فرمانداری بینالود
۱۲۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان