فرماندار شهرستان بینالود
سید حسن حسینی

    .     .     .
۱۳۹۹/۱۰/۱۷

ضرورت ثبت نام در سامانه سجام برای شرکت در مجمع عمومی شرکت سهام عدالت

فرماندار طرقبه شاندیز با اشاره به برگزاری مجمع عمومی شرکت های استانی سهام عدالت در پایان دیماه جاری ضمن بیان این مطلب از مشمولین خواست در این زمینه اقدام لازم را به عمل آورند.

فرماندار طرقبه شاندیز با اشاره به برگزاری مجمع عمومی شرکت های استانی سهام عدالت در پایان دیماه جاری ضمن بیان این مطلب از مشمولین خواست در این زمینه اقدام لازم را به عمل آورند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری طرقبه شاندیز سید حسن حسینی فرماندار شهرستان گفت: در راستای ابلاغیه مقام معظم رهبری و در اجرای سیاستهای کلی اصل 44 قانون اساسی به منظور گسترش و توسعه عدالت اجتماعی طرح واگذاری سهام عدالت وارد مرحله تازه ای شده است که برگزاری مجامع عمومی شرکت های استانی در سی ام دیماه و تعیین هیئت مدیره مذکور از جمله آنهاست.
نماینده عالی دولت در شهرستان طرقبه شاندیز تاکید کرد: در همین راستا باید مشمولینی که روش غیر مستقیم را برگزیده اند جهت شرکت در مجمع عمومی این شرکت حتما فرآیند ثبت نام و احراز هویت الکترونیکی و حضوری خود را در سامانه سجام را به انجام رسانند و برای تاریخ فوق الاشاره آمادگی لازم را داشته باشند با توجه به حساسیت موضوع و اهمیت این مسئله لازم است به همه عزیزان که روش غیر مستقیم را انتخاب نموده اند اطلاع رسانی شود تا حق کسی در این زمینه ضایع نشود.
شهروندان محترم می توانند با مراجعه مستقیم به سامانه سجام و یا لینک های این سامانه در سایت های معتبر من جمله سایت استانداری خراسان رضوی نسبت به تکمیل مشخصات و انجام فرآیند اقدام نمایند.


منبع : زیرپرتال فرمانداری بینالود
تعداد بازدیدها : ۶۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۸۱
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۳۱ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۴۴ نفر
کل بازدیدکنندگان ۴۴۹۶۸۰ نفر
تعداد کاربران مهمان ۴۴ نفر
آماربازدیدکنندگان