فرماندار شهرستان بینالود
سید حسن حسینی

    .     .     .
۱۳۹۹/۰۸/۲۷

گزارش آماری نه ماهه بسیج مقابله با کوید ۱۹ (کروناویروس) طرقبه شاندیز

فرماندار طرقبه شاندیز در ارائه گزارش آماری از اقدامات ستاد مقابله با کرونای شهرستان از ابتلای ۸۷۲ نفر به بیماری های تنفسی از جمله کوید ۱۹ و فوت ۴۶ نفر در نه ماهه گذشته بر اثر کرونا خبر داد.

فرماندار طرقبه شاندیز در ارائه گزارش آماری از اقدامات ستاد مقابله با کرونای شهرستان از ابتلای 872 نفر به بیماری های تنفسی از جمله کوید 19 و فوت 46 نفر در نه ماهه گذشته بر اثر کرونا خبر داد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری طرقبه شاندیز سید حسن حسینی در گزارشی اجمالی از اهم فعالیت های صورت گرفته در ستاد مقابله با کرونای شهرستان با ارائه مطلب فوق گفت: در نه ماهه گذشته فعالیت شبانه روزی همه دست اندرکاران این حوزه و هم راهی و هم افزایی عمومی در مقابله با این همگیری، بسیار ارزنده و شایان توجه و تقدیر است، در این بازه زمانی 4830 مرکز تهیه و توزیع مورد بازدید قرار گرفته که 50 مورد اعمال قانون و تعطیل شده اند و مزید بر آن 689 بازدید از نانوایی های شهرستان صورت گرفته که 5 نانوایی متخلف پلمپ شده اند و علاوه بر این موارد 657 مورد بازدید از اماکن عمومی، 114 بازدید از مراکز تجمعی سرای سالمندان، کانون اصلاح و تربیت، آسایشگاه معلولین، پادگان، پاسگاه و ... انجام شده است.
رئیس ستاد مقابله با کرونای شهرستان طرقبه شاندیز افزود: 1140 بازدید از کارخانجات و کارگاه ها انجام شده، 480 بازدید مشترک بهداشت محیط به همراه دیگر دستگاه ها انجام داده است و 1306 مورد گزارش مردمی به سامانه 190 پیگیری گردیده و افزون بر آن در این مدت قریب به 300 هزار متر مربع فضاهای عمومی و اداری توسط بازرسان، بهورزان و نیروهای داوطلب گند زدایی و یا نظارت بر گندزدایی شده است و نزدیک به 9 هزار لیتر محلول گند زدایی در این مدت مصرف شده است.
وی مجموع بیماران با علائم تنفسی شهرستان را 872 نفر اعلام نمود که از این تعداد 622 نفر کرونا مثبت و 138 نفر منفی و 112 نفر نامشخص بوده اند و از این تعداد 100 نفر فوت نموده اند که تنها 46 نفر آنها تست کرونای شان مثبت و 39 نفر منفی و 15 نفر نا مشخص بوده اند.


منبع : زیرپرتال فرمانداری بینالود
تعداد بازدیدها : ۶۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۲۱۳
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۶۲ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۹۰ نفر
کل بازدیدکنندگان ۴۴۰۸۹۷ نفر
تعداد کاربران مهمان ۶۰ نفر
آماربازدیدکنندگان