فرماندار شهرستان بینالود
سید حسن حسینی

    .     .     .
۱۳۹۹/۰۸/۲۴

به طرقبه شاندیز سفر نکنید

فرماندار طرقبه شاندیز با اعلام اینکه محدودیت های کرونایی در طرقبه شاندیز هم اعمال گردیده و وضعیتی مشابه دیگر شهرستانهای استان از جمله مشهد دارد از زائران، مسافران، مجاوران و گردشگران خواست به طرقبه شاندیز سفر ننمایند.

فرماندار طرقبه شاندیز با اعلام اینکه محدودیت های کرونایی در طرقبه شاندیز هم اعمال گردیده و وضعیتی مشابه دیگر شهرستانهای استان از جمله مشهد دارد از زائران، مسافران، مجاوران و گردشگران خواست به طرقبه شاندیز سفر ننمایند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری طرقبه شاندیز سید حسن حسینی فرماندار شهرستان در جلسه ستاد مقابله با کرونا با اشاره به اینکه طرقبه شاندیز همانند دیگر شهرستانهای استان به ویژه مشهد وضعیت مطلوبی در موضوع کرونا ندارد ضمن توصیه به عدم مسافرت به شهرستان طرقبه شاندیز افزود: به رقم تلاش های فراوان کادر درمان و اقدامات بهداشت و درمان، متاسفانه وضعیت کرونا در طرقبه و شاندیز همانند کل استان در مرحله بحران کرونایی است و محدودیت های مصوب نیز ابلاغ و اجرایی شده است و خوشبختانه با همکاری و هم افزایی اصناف به شکل مطلوبی در حال انجام است، فلذا حضور زائران، مسافران، مجاوران و گردشگران در شهرستان موضوعیت ندارد و عملا جز افزایش احتمال خطر برای خودشان و ساکنان دست آورد دیگری نخواهد داشت.
رئیس ستاد مقابله با کرونای شهرستان طرقبه شاندیز ادامه داد: در صورت تشدید وضعیت شیوع و همگیری کرونا ممکن است محدودیت ها تشدید شود که چندان مطلوب نیست، لذا انتظار است با درک عمومی و رعایت پروتکل ها و کاهش رفت و آمدهای غیر ضروری، از حرکت جامعه به سمت تشدید محدودیت ها و اعمال ممنوعیت ها جلوگیری شود. با تداخل موج کرونا و آنفولانزا و هشدارهای اعلامی انتظار بود، مردم بیشتر نسبت به این مسئله حساس شده و رعایت نمایند تا شاهد کنترل موج سوم باشیم لیکن متاسفانه با برخی سهل انگاری ها و اهمال کاری ها و عدم توجه به پروتکل ها و دستورالعمل ها از سوی عده ای که هنوز خطر را جدی نگرفته اند، وضعیت کنونی رغم خورده که تاثر برانگیز است و باید شاهد از دست دادن جمعیت زیادی از هموطنان عزیز باشیم.
جلسه ستاد مقابله با کرونای شهرستان ساعت 9 صبح دیروز در محل سالن اجتماعات فرمانداری به ریاست فرماندار و با حضور اکثریت اعضاء ستاد و با هدف ابلاغ محدودیت های جدید و تبیین مصوبات ستاد ملی کرونا برگزار گردید.


منبع : زیرپرتال فرمانداری بینالود
تعداد بازدیدها : ۱۰۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۱۸۰
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۵۸ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۹۰ نفر
کل بازدیدکنندگان ۴۴۰۸۶۴ نفر
تعداد کاربران مهمان ۶۰ نفر
آماربازدیدکنندگان