فرماندار شهرستان بینالود
سید حسن حسینی

    .     .     .
۱۳۹۹/۰۴/۱۰

معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی:

پروتکل‌های بهداشتی در اماکن زیارتی رعایت می‌شود

معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی گفت: بر اساس ارزیابی‌های صورت گرفته پروتکل‌های بهداشتی به شکل قابل قبولی در اماکن زیارتی استان رعایت می‌شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، محمد صادق براتی در جلسه کارگروه بقاع متبرکه و اماکن زیارتی استان اظهار کرد: همزمان با بازگشایی اماکن زیارتی شاهد رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط متولیان اماکن زیارتی و همراهی مردم در اجرای مناسب دستورالعمل‌های بهداشتی هستیم.
وی افزود: انجام فرایض و آدابی همچون زیارت مکان‌های مقدس موجب ارتقاء سلامت معنوی و آرامش روحی ما می‌شود، اما باید بدانیم که در این روزهایی که شرایط استان به لحاظ شیوع بیماری کرونا خاص است، نظارت بیشتر بر رعایت نکات بهداشتی در اماکن زیارتی ضروریست.
معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی با اشاره به ضرورت رعایت مسائل بهداشتی، خاطرنشان کرد: توصیه عمل به پروتکل‌های بهداشتی، با هدف حفظ سلامت زائران و جلوگیری از شیوع بیماری است، لذا امیدواریم مردم خدا دوست و مومن در این زمینه همچنان همکاری‌های لازم را داشته باشند.
براتی استفاده از ظرفیت‌های اقتصادی برخی از بقاع را ضروری دانست و تاکید کرد: اداره کردن بقاع متبرکه نباید تنها معطوف به دریافت نذورات باشد، بلکه ظرفیت‌های مناسبی که بقاع در حوزه‌های مختلف مانند کشاورزی و خدماتی دارند را باید بکار گرفته و ضمن اداره کردن بقاع، بتوانیم دامنه خدمت‌رسانی به مردم را نیز گسترش دهیم.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۶۷۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۱۷۱
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۵۲ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۹۶ نفر
کل بازدیدکنندگان ۴۳۳۶۴۴ نفر
تعداد کاربران مهمان ۴۶ نفر
آماربازدیدکنندگان