فرماندار شهرستان بینالود
سید حسن حسینی

    .     .     .
۱۳۹۹/۰۴/۰۸

تشکیل کارگروه های ذیل شورای فرهنگ عمومی موجب اثر بخش تر شدن تصمیمات خواهد شد

فرماندار طرقبه شاندیز در جلسه شورای فرهنگ عمومی تشکیل کارگروه های پنجگانه ذیل شورای فرهنگ عمومی را موجب اثر بخش تر شدن تصمیمات و مصوبات این شورا ارزیابی نمود.

فرماندار طرقبه شاندیز در جلسه شورای فرهنگ عمومی تشکیل کارگروه های پنجگانه ذیل شورای فرهنگ عمومی را موجب اثر بخش تر شدن تصمیمات و مصوبات این شورا ارزیابی نمود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری طرقبه شاندیز سید حسن حسینی در جلسه شورای فرهنگ عمومی که همزمان با آغازین روزهای دهه کرامت برگزار گردید ضمن تبریک اعیاد و ایام گفت: اخذ تصمیمات برای جامعه پویا و در حال تحول و توسعه نیازمند بهره گیری از خرد جمعی و انجام کار کارشناسی است که با راه اندازی کارگروه های تخصصی پنجگانه زمینه تخصصی تر شدن تصمیمات و به تبع آن اثر بخش تر و اجرایی تر شدن آن ها را فراهم می نماید که در نهایت به تقویت جایگاه شورای فرهنگ عمومی خواهد انجامید.
نائب رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان در این جلسه تاکید کرد: کارگروه ها حتما بهره گیری ازمبانی علمی درحوزه علوم انسانی وخرد جمعی و مشارکت عمومی را مد نظر قرار دهند و با استفاده از کار کارشناسی بر روی دستورات کار جلسات اجرایی شدن مصوبات را تضمین نمایند و افزون بر آن با نگاه آسیب شناسانه تصمیمات و مصوبات گذشته را از وجوه مختلف مورد نقد و بررسی قرار داده تا نقاط ضعف و قوت احصاء و با یک عقبه کارشناسی مطلوب برای آینده اقدام شود.
جلسه شورای فرهنگ عمومی با دستورات کار تشکیل کارگروه های پنجگانه و تدوین برنامه های دهه کرامت صبح روز گذشته در محل فرمانداری طرقبه شاندیز برگزار گردید.


منبع : زیرپرتال فرمانداری بینالود
تعداد بازدیدها : ۱۰۴


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۱۱۹
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۴۹ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۹۶ نفر
کل بازدیدکنندگان ۴۳۳۵۹۲ نفر
تعداد کاربران مهمان ۴۷ نفر
آماربازدیدکنندگان