فرماندار شهرستان بینالود
سید حسن حسینی

    .     .     .
۱۳۹۹/۰۴/۰۴

جلسه مشترک ستاد مقابله با کرونا و سلامت و امنیت غذایی شهرستان طرقبه شاندیز

جلسه مشترک ستاد مقابله با کرونا و سلامت و امنیت غذایی شهرستان به ریاست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری طرقبه شاندیز در محل سالن جلسات برگزار گردید.

جلسه مشترک ستاد مقابله با کرونا و سلامت و امنیت غذایی شهرستان به ریاست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری طرقبه شاندیز در محل سالن جلسات برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری طرقبه شاندیز یدالله بشکنی در این جلسه ضمن تقدیر از هم افزایی و هم راهی همه اعضای ستاد گفت: به حول و قوه الهی و در بستر همکاری و هم افزایی وضعیت فعلی شهرستان سفید می باشد که امیدواریم با تداوم این همکاری و در بستر رعایت دقیق و صحیح پروتکل ها این وضعیت حفظ و بهبود یابد لیکن در صورت احساس خطر و ایجاد مشکل بدون تردید مجموعه شهرستان آمادگی اعمال دستورالعمل ها و یا حتی اعمال و تشدید محدودیت ها را دارد لذا از جامعه هدف به ویژه اصنافی که به تازگی بازگشایی شده اند انتظار است دقت لازم را در خصوص رعایت پروتکل ها به عمل آورند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری طرقبه شاندیز در خصوص ضرورت تقویت اصول بهداشتی و اهتمام نسبت به اجرای پروتکل های ابلاغی مواردی را برشمرد و افزود: ضروریست در خصوص برخی موارد دغدغه مندی بیشتری به خرج داده شود و با توجه به وضعیت ویژه این ایام با حساسیت بیشتری پیگیری شود از جمله در خصوص آب شرب روستاهای تحت مدیریت شوراهای اسلامی و همچنین غسالخانه شهر شاندیز و ... تا از این وضعیت به سلامت عبور نمائیم.
جلسه مشترک ستاد مقابله با کرونا و کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان ظهر روز گذشته به ریاست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری طرقبه شاندیز و با حضور اکثریت اعضاء در محل سالن اجتماعات فرمانداری با دستور کار بررسی آخرین وضعیت شهرستان در حوزه های مذکور و تصمیم گیری در جهت موارد مبتلا به شهرستان برگزار گردید.


منبع : زیرپرتال فرمانداری بینالود
تعداد بازدیدها : ۱۱۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۱۲۸
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۵۰ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۹۶ نفر
کل بازدیدکنندگان ۴۳۳۶۰۱ نفر
تعداد کاربران مهمان ۶۳ نفر
آماربازدیدکنندگان