فرماندار شهرستان بینالود
سید حسن حسینی

    .     .     .
۱۳۹۹/۰۴/۰۵

تسهیل سرمایه گذاری و تسریع در صدور مجوزات برای جهش تولید

دومین جلسه ستاد فرعی تدبیر و طرح مثلث اقتصادی شهرستان طرقبه شاندیز به ریاست فرماندار و با حضور اکثریت اعضاء و سرمایه گذاران واحدهای تولیدی قهوه کوئین و ترشیجات ویشکا در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

دومین جلسه ستاد فرعی تدبیر و طرح مثلث اقتصادی شهرستان طرقبه شاندیز به ریاست فرماندار و با حضور اکثریت اعضاء و سرمایه گذاران واحدهای تولیدی قهوه کوئین و ترشیجات ویشکا در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری طرقبه شاندیز سید حسن حسینی در این جلسه بر عزم دولت بر تقویت سرمایه گذاری و رفع موانع تولید در سال جهش تولید برای تحقق شعار سال تاکید نمود و افزود: خراسان رضوی پیشگام و پیشرو در موضوع تقویت تولید و کاهش موانع سرمایه گذاری بوده و با حضور استاندار معزز و استقرار مثلث توسعه اقتصادی و فرهنگی در سال گذشته ریل گذاری مطلوبی برای جهش تولید شده است و بدون تردید با اعلام سال 99  از سوی مقام معظم رهبری با این عنوان استان خراسان رضوی و در صدر آن طرقبه شاندیز که در جرگه 5 شهرستان برتر در اجرای مثلث توسعه اقتصادی و فرهنگی قرار دارد با جهش مضاعفی در حوزه اقتصاد و به ویژه در بخش تولید رو به رو خواهد بود.
نماینده عالی دولت در شهرستان با اشاره به جلسات متعدد این ستاد با واحدهای تولیدی راکد و غیر فعال گفت: رفع موانع تولید و تسهیل سرمایه گذاری با شدت بیشتری در سال 99 در دستور کار قرار دارد و با حضور سرمایه گذاران در جلسات و تدبیر حل مشکلات آنها با حضور اعضاء مثلث توسعه اقتصادی و فرهنگی با سرعت بیشتر و به صورت جهادی در دستور کار قرار گرفته و حل می شود که امروز نیز برای حل مشکلات و رفع موانع فرا راه این دو واحد تولیدی در این جلسه اقدام خواهد گردید.
سرمایه گذاران این دو واحد تولیدی به تشریح مشکلات پرداخته و راهکارهای پیشنهادی خود را مطرح نمودند و ضمن ابراز خرسندی از نگاه ویژه دولت به حل مشکلات ابراز امیدواری نمودند با حل مشکلات پیشرو بتوانند در راستای تحقق شعارسال گام های موثری بردارند. در ادامه پس از بحث و تبادل نظر تصمیمات مقتضی جهت حل معضلات اخذ و ابلاغ گردید.
جلسه ستاد مثلث توسعه اقتصادی و فرهنگی شهرستان طرقبه شاندیز به ریاست فرماندار و با حضور اکثریت اعضاء برای حل مشکلات دو واحد تولید فوق الاشاره ساعت 13 دیروز در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.


منبع : زیرپرتال فرمانداری بینالود
تعداد بازدیدها : ۱۰۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۱۸۷
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۵۴ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۹۶ نفر
کل بازدیدکنندگان ۴۳۳۶۶۰ نفر
تعداد کاربران مهمان ۶۷ نفر
آماربازدیدکنندگان