فرماندار شهرستان بینالود
سید حسن حسینی

    .     .     .
۱۳۹۹/۰۲/۲۸

پیام تبریک فرماندار شهرستان طرقبه شاندیز به مناسبت فرارسیدن روز ارتباطات و روابط عمومی

فرماندار شهرستان طرقبه شاندیز در پیامی، فرارسیدن روز ارتباطات و روابط عمومی را به همه فعالان عرصۀ اطلاع‌رسانی و روابط عمومی،

پیام تبریک فرماندار شهرستان طرقبه شاندیز به مناسبت فرارسیدن روز ارتباطات و روابط عمومی
فرماندار شهرستان طرقبه شاندیز در پیامی، فرارسیدن روز ارتباطات و روابط عمومی را به همه فعالان عرصۀ اطلاع‌رسانی و روابط عمومی، مدافعان عملکرد سازمانی و پل ارتباطی نهادها و افکار عمومی در دستگاه‌های دولتی و بخش‌های غیر دولتی فعال در طرقبه شاندیز تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان طرقبه شاندیز ، متن پیام سید حسن حسینی بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

 روابط عمومی بهترین نمایانگر اوضاع داخلی یک نهاد از یک سو و و از سوی دیگر منعکس کننده چگونگی مسائلی است که در یک نهاد می گذرد. 
 «مقام معظم رهبری» 
تحقق اهداف متعالی هر سازمان و به دنبال آن اهداف مهم کشور مرهون تلاش و کوشش بی دریغ و بی انتهای مدیران و متخصصانی است که از دانش و عمر گرا‌ن‌بهای خود سرمایه‌ای برای سربلندی، سرافرازی و خدمت به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی فراهم آورده اند.

بی‌شک بخش عظیمی از موفقیت‌ها ادارات و سازمان ها در گرو ارتباطات هوشمندانه و ارزنده‌ای است که روابط‌عمومی‌ها با افکار عمومی، مردم و مسئولان برقرار می نمایند. در این بین نقش متخصصان و مدیران حوزه روابط عمومی در استمرار این تعاملات و ارتقاء سطح آگاهی و پیاده‌سازی اهداف ترسیم شده شایسته تقدیر و تکریم است.

اهمیت ماهیت روابط عمومی که ماهیتی ارتباط‌محور و مرتبط با افکار عمومی‌ دارد بیش از پیش مورد توجه همگان به ویژه مدیران فرادستی است و از سویی افکار عمومی هم از روابط عمومی شفاف‌سازی، اطلاع‌رسانی و ایجاد ارتباط همراه با احترام متقابل را طلب می‌کند که این مهم کار روابط عمومی را از هر نظر خطیر و پر مخاطره می سازد.

در همین راستا نقش روابط عمومی علاوه بر وظایف درون‌سازمانی و دستگاهی، انجام مسئولیت‌های اجتماعی مرتبط با آگاهی‌بخشی و تکریم جامعه است.

اینجانب فرارسیدن ۲۷ اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی را که یاد آور همه تلاش ها و مجاهدت های این مردان و زنان بی مدعاست را به همه فعالان عرصۀ اطلاع‌رسانی و روابط عمومی در دستگاه‌های دولتی و بخش‌های غیر دولتی فعال در شهرستان طرقبه شاندیز تبریک عرض می‌کنم و امیدوارم همواره در پرتو عنایات امام مهربانی‌ها حضرت علی‌ابن موسی‌الرضا علیه‌السلام در تحقق اهداف متعالی نظام به ویژه جهش تولید به عنوان نقشه راه سال 99 موفق و پیروز باشید.
سید حسن حسینی 
فرماندار شهرستان طرقبه شاندیز


منبع : زیرپرتال فرمانداری بینالود
تعداد بازدیدها : ۹۴


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان