فرماندار شهرستان بینالود
سید حسن حسینی

    .     .     .
۱۳۹۷/۱۲/۲۵

پیام دعوت استاندار خراسان رضوی از زائران و مجاوران برای دیدار با مقام معظم رهبری

استاندار خراسان رضوی در پیامی از عموم زائران و مجاوران برای دیدار با مقام معظم رهبری در نخستین روز سال جدید و آغاز فصل بهار دعوت به عمل آورد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علی رضا رزم حسینی در این پیام اظهار داشت: دیدار با ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت ا... خامنه ای(مدظله العالی) را سرچشمه ای برای تبدیل حالمان به احسن الحال و کلام مدبرانه معظم له را روشنی قلوب و الابصار می دانیم.
متن کامل پیام به شرح زیر است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
رواق منظر چشم من آشیانه توست                                کرم نما و فرود آ  که خانه، خانه توست
دلت به وصل گل ای بلبل صبا خوش باد              که در چمن همه گلبانگ عاشقانه توست
 
شوق آمدن بهار طبیعت و آغاز سال نو، امید جان بخشی است که همه هستی را غرق در سرور و زندگی می کند. مردم انقلابی و آزاده ایران اسلامی بهاران رهایی از استبداد، استکبار و استعمار را چهل سال با عزت، سربلندی و سرافرازی طی کردند و اکنون اولین بهار از آغاز چلّه دوم انقلاب را با وجود همه فشارها و خدعه های زمستان صفتان عالم آغاز کرده و ان شاءا... با ادامه میثاق با خمینی کبیر(ره)، شهداء عزیز و رهبر فرزانه و حکیم، در پیشبرد اهداف و آرمان های والایشان استوارتر و امیدوارتر به پیش خواهند رفت. از سویی بر ما و همه مسئولان و کارگزاران نظام به عنوان خدمتگذاران این مردم فهیم و بصیر است که مجاهدانه، عاشقانه و خالصانه در جهت رفع مشکلات و موانع آنان به ویژه مقوله رفاه، معیشت و اقتصاد خانوار کوشاتر و مصمم تر باشیم و در تحقق اقتصاد مقاومتی و منویات رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی)سراسر تلاش و همت شویم. اکنون که به فضل الهی و برکت وجود مضجع شریف حضرت رضا(ع) آغاز سال جدید را در جوار بارگاه منور رضوی آغاز می کنیم، تلاقی فصل بهار، مجاورت و زیارت حرم ثامن الحجج(علیه آلاف التحیه و الثناء) و دیدار با ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت ا... خامنه ای(مدظله العالی) را سرچشمه ای برای تبدیل حالمان به احسن الحال و کلام مدبرانه معظم له را روشنی قلوب و الابصار می دانیم و به همین میمنت از همه مجاوران و زائران عزیز دعوت می کنم تا در آغازین روز بهار و در جوار حرم امام مهربانی ها شنوای سخنان گهربار و حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی باشیم.
امید است که با تلاش و همدلی  در جهت شکوفایی روزافزون نظام مقدس جمهوری اسلامی گام برداریم.
 
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۷۰۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان