فرماندار شهرستان بینالود
سید حسن حسینی

    .     .     .
۱۳۹۷/۱۲/۲۳

دادستان مرکز خراسان رضوی:

صداقت و توانمندی رزم حسینی برای ما اثبات شده است / حمایت همه جانبه دستگاه قضایی از استاندار و دستگاه های اجرایی

دادستان مرکز خراسان رضوی گفت: در همین مدت کوتاه فعالیت آقای رزم حسینی در استانداری، توانمندی، صداقت و رویکرد انقلابی ایشان برای دستگاه قضایی اثبات شده است

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، غلامعلی صادقی در جلسه شورای گفت‌وگو دولت و بخش خصوصی استان که با حضور استاندار و رئیس اتاق بازرگانی ایران برگزار شد، اظهار کرد: در جلسه اخیر روسای دادگستری ها و دادستان های سراسر کشور، رئیس جدید قوه قضائیه بر حمایت از فعالیت های اقتصادی و توسعه گرا تاکید داشتند و مامور شدیم که حمایت همه جانبه ای از بخش خصوصی و دولتی داشته باشیم.
وی افزود: اگر نگوییم بی نظیر اما هماهنگی کم نظیری بین دستگاه های اجرایی وجود دارد زیرا همه بخش های دولتی، خصوصی، نیروهای انتظامی و نظامی و دستگاه قضایی یک هدف دارند و آن کار و تلاش است و هیچ یک از ما به دنبال دعوا و درگیری نیستیم.
دادستان مرکز خراسان رضوی با بیان اینکه ماموریت ریاست قوه قضائیه برای حمایت از فعالیت های اقتصادی را با جدیت دنبال خواهیم کرد، تاکید کرد: در همین مدت کوتاه فعالیت آقای رزم حسینی در استانداری، تدین، صداقت، رویکرد انقلابی و توانمندی ایشان برای ما اثبات شده است و به همین دلیل حمایت همه جانبه از ایشان داشتیم و خواهیم داشت.
وی گفت: برای آنکه دستگاه قضایی درباره برخی تصمیمات به صورت جدی و فعال نظر بدهد و حمایت کند، این آمادگی وجود دارد و حتی اگر لازم باشد، به صورت مقطعی تصمیم فراقانونی هم بگیریم، به خاطر تاکید رئیس قوه قضائیه، این کار را انجام خواهیم داد.
صادقی با بیان اینکه استاندار خراسان رضوی هم در مرکز استان و هم در شهرستان ها روی حمایت دستگاه قضایی حساب کند، تاکید کرد: به خاطر ارادتی که به آقای رزم حسینی پیدا کرده ایم، دستگاه های اجرایی را هم به صورت ویژه حمایت خواهیم کرد. 
وی ادامه داد: در دیداری که با سردار سلیمانی داشتیم، ایشان از آقای رزم حسینی به عنوان یک رزمنده اقتصادی یاد کرده و تاکید داشتند که استاندار خراسان رضوی ظرفیت های بسیار خوبی دارد و می توان روی توانمندی ایشان حساب باز کرد. 
دادستان مرکز خراسان رضوی گفت: با توجه به شناختی که ما در دوماه اخیر از آقای رزم حسینی پیدا کرده ایم، اطمینان داریم که ایشان به دنبال جناح، اختلاف و دعوا نیست؛ حتی در جلسه ای به نکته خوبی اشاره کردند که اگر به دنبال کار سیاسی هستیم، امروز در سایه فعالیت اقتصادی و کار و تلاش می توان به اهداف مدنظر رسید.
وی بیان کرد: بخش خصوصی و دولتی در خراسان رضوی به دلیل همجواری با حرم مطهر رضوی باید به دنبال مدل های جدیدی باشد تا تصمیمات مهم و جدیدی در ارتباط با توسعه اقتصادی و برون رفت از این مشکلاتی که دشمن برای ما ایجاد کرده است، اتخاذ شود.
صادقی اظهار کرد: دشمن برای آنکه بتواند ضربه ای به امنیت نظام بزند دنبال این بود که در سایه تشکیل یک گروهک به نام داعش در سوریه و عراق امنیت ما را خدشه دار کند اما موفق نشد و امروز آمریکا و برخی کشورهای اروپایی و عربی به دنبال این هستند که عامل ضربه زدن به جمهوری اسلامی را در افغانستان در نسخه جدیدی رونمایی کنند.
وی گفت: به لطف خدا و هماهنگی دستگاه های نظامی و انتظامی و قضایی، امروز مشکل امنیتی در استان نداریم و همه بخش ها تصمیمات خوبی در این زمینه دارند و به فعالان اقتصادی اطمینان می دهیم که همه شرایط برای کار و تلاش اقتصادی فراهم شده است.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۷۴۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان