فرماندار شهرستان بینالود
سید حسن حسینی

    .     .     .
۱۳۹۹/۱۰/۲۳

مطلوبیت ۹۹ درصدی آب شرب روستایی طرقبه شاندیز

در پی نارضایتی های به وجود آمده در خصوص آب محله حصار گلستان شهر طرقبه جلسه بررسی این موضوع به ریاست فرماندار طرقبه شاندیز و با حضور اعضاء سلامت و امنیت غذایی شهرستان برگزار گردید.

در پی نارضایتی های به وجود آمده در خصوص آب محله حصار گلستان شهر طرقبه جلسه بررسی این موضوع به ریاست فرماندار طرقبه شاندیز و با حضور اعضاء سلامت و امنیت غذایی شهرستان برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری طرقبه شاندیز سید حسن حسینی فرماندار شهرستان در این جلسه گفت: ما به عنوان نماینده عالی دولت در شهرستان مطالبه گر ارائه خدمات مطلوب از طرف شرکت های خدماتی و ادارات هستیم و کوچکترین اعتراضات مردمی را تا حصول اطمینان از نتیجه مطلوب دنبال می کنیم لذا ادارات و نهادها و شرکت ها با رصد و پایش دائمی حوزه کاری با اولویت قرار دادن رضایتمندی عمومی خدمات خود را بهینه و به روز نمایند.
نماینده عالی دولت در شهرستان طرقبه شاندیز با تاکید بر جایگاه ویژه شهرستان در افکار عمومی استان، کشور و جهان افزود: ضمن تاکید بر کمیت خدمات ارائه شده مسئله کیفیت خدمات نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است و انتظار داریم مدیران شهرستان در این خصوص با درک صحیح جایگاه شهرستان دغدغه مندی خاص و ویژه در همه زمینه ها داشته باشند چرا که هر گونه کم کاری می تواند علاوه بر خدشه به جایگاه رفیع شهرستان موجب خسارات جبران ناپذیری شود فلذا به عنوان ناظر عالی قطعا ضمن نظارت بر فعالیت های ادارات و سازمان ها در صورت مشاهده تخلف یا کم کاری برخورد خواهد شد.
پاکروان رئیس آبفای شهرستان ضمن ارائه گزارش جامعی از آخرین وضعیت آب شهری و روستایی گفت: در مسئله محله حصار و الحاق آن به شهر طرقبه زیر ساخت های آب هنوز به آب شهری ملحق نشده و تبدیل وضعیت آن نیازمند 50 میلیارد ریال اعتبار است که پیگیری های لازم در این خصوص صورت گرفته است اگر چه مشکل پیش آمده چندان ارتباطی به این مسئله نداشت و مربوط به دستگاه کلر زنی منبع آبی بوده است که به دلایل فنی دچار مشکل شده بود و موجب برخی نارضایتی ها را فراهم آورده بود که با هزینه اعتباری بالغ بر یک میلیارد ریال حل شد و امیدواریم با تصویب اعتبار فوق الذکر و آغاز عملیات اجرایی زمینه رضایتمندی عمومی برای همیشه در این محله از شهر طرقبه فراهم شود و به لحاظ کیفی تلاش خواهد شد ذائقه شهروندان تامین شود.
رجب زاده مدیر شبکه بهداشت نیز در گزارشی با اشاره به مطلوبیت بالغ بر 99 درصدی آب شرب روستایی گفت: همکاران من به صورت منظم نسبت به رصد و پایش کلر آب شرب روستاهای شهرستان اقدام می نمایند که به جرئت اعلام می کنیم مطلوبیت کلر زنی آب شرب روستایی بالای 99 درصد است و جای نگرانی در خصوص آب شرب روستایی وجود ندارد، این رصد و پایش ها علاوه بر اقدامات کارشناسان کیفی آب شرکت آبفای شهرستان است و در راستای نظارت بیشتر و دقیق تر و فعالیت های سازمانی بهداشت و درمان می باشد. در خصوص موضوع افزایش سطح کلر آب در محله حصار نیز این مسئله به لحاظ فنی و پزشکی موضوع قابل اعتنایی نیست و مشکلی ایجاد نمی کند.
از مدار خارج شدن پمپ آب موجب افزایش میزان کلر آب شرب محله حصار شهر طرقبه شده بود که نارضایتی های اجتماعی در پی داشت و موجب گردید فرمانداری با حساسیت ویژه ای این مهم را پیگیری نماید تا اطمینان بخشی به افکار عمومی در این خصوص صورت پذیرد.


منبع : زیرپرتال فرمانداری بینالود
تعداد بازدیدها : ۶۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۶۸
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۳۰ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۴۴ نفر
کل بازدیدکنندگان ۴۴۹۶۶۷ نفر
تعداد کاربران مهمان ۴۸ نفر
آماربازدیدکنندگان