فرماندار شهرستان بینالود
سید حسن حسینی

    .     .     .
۱۳۹۹/۱۰/۰۸

فرماندار طرقبه شاندیز در دیدار با معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی ظرفیت های شهرستان را تبیین کرد

حسینی فرماندار طرقبه شاندیز در راس هیئتی متشکل از شهرداران و روسای شوراهای اسلامی شهرهای شاندیز و طرقبه با سید کمال الدین میرجعفریان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی در خصوص مسائل عمرانی شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

حسینی فرماندار طرقبه شاندیز در راس هیئتی متشکل از شهرداران و روسای شوراهای اسلامی شهرهای شاندیز و طرقبه با سید کمال الدین میرجعفریان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی در خصوص مسائل عمرانی شهرستان دیدار و گفتگو کرد.
حسینی فرماندار بینالود(طرقبه شاندیز) ضمن ابراز خرسندی از انتصاب مهندس میرجعفریان به سمت معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی اظهار داشت شهرستان بینالود  از دو بخش شاندیز و طرقبه تشکیل شده که برابر آمار رسمی ، ورودی خودرو به  شهرستان در سال  بیش از ۳۰ میلیون تردد می باشد که این نشان گردشگر پذیر بودن و شرایط خاص حاکم به  این شهرستان می باشد .
مهندس حسینی افزود ؛ در این شهرستان یکی از بزرگترین شهرک های صنعتی شرق کشور ساخته شده که حجم مالی بسیار گسترده ای دارد و کارخانجات آن نیازهای عمده مردم مشهد و حتی در برخی موارد کشور را تامین می کند . وی با بیان این که در شهرک صنعتی بخش قابل توجهی از مشکلات مربوط به تاسیسات و ورودی های آن را با همکاری شهرداری مشهد حل نموده ایم عنوان کرد ،در حال حاضر نیز باید اقدامات راهبردی انجام شود تا برخی مشکلات کارخانجات تولیدی کاملا مرتفع شود .
فرماندار با اشاره به پروژه های شهری در دست احداث در شهرستان از خدمات شهرداران دو شهر شاندیز و طرقبه تقدیر کرد و خواستار همکاری بیشتر استانداری با شهرستان در تقسیم اعتبارات استانی شد.
مهندس حسینی در پایان ضمن گلایه از شهردا ی مشهد که با تصویب طرح جامع خود وارد حریم شهرستان طرقبه شاندیز شده افزود ،مردم شهرستان به هیچ عنوان با این اقدام شهردا ی مشهد موافق نیستند و خواستار اجرای دقیق محدوده و حریم مصوب برابر تقسیمات کشوری هستند . حسینی با بیان این که تداخلات ایجاد شده در حریم  باعث ایجاد  تنش در بین مالکان و مردم میشود ،خواستار پایان دادن به این موضوع از سوی شهرداری مشهد شد .
در ادامه شهرداران و روسای شوراهای اسلامی دو شهر نیز به بیان دیدگاههای خود پرداختند .
و در پایان سید کمال الدین میر جعفریان از فرماندار خواست تا به عنوان نماینده تام الاختیار استانداری به پروژه ها نظارت کافی را داشته باشد و در صورتی که در شهرهای تحت نظارت طرح مصوب نیازمند اعتبار دارند در اسرع وقت به معاونت عمرانی استانداری ارسال نمایند .
گزارشگر: رضا آهوئی
روابط عمومی شهرداری شاندیز


منبع : زیرپرتال فرمانداری بینالود
تعداد بازدیدها : ۱۲۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۱۰۶
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۳۴ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۴۴ نفر
کل بازدیدکنندگان ۴۴۹۷۰۵ نفر
تعداد کاربران مهمان ۶۱ نفر
آماربازدیدکنندگان