فرماندار شهرستان بینالود
سید حسن حسینی

    .     .     .
۱۳۹۹/۰۹/۲۴

فرمانده جدید نیروی انتظامی طرقبه شاندیز معرفی شد.

طی مراسمی با حضور فرماندار شهرستان، جانشین فرماندهی انتظامی خراسان رضوی و جمعی از میهمانان استانی و مقامات و مسئولین محلی فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان معرفی و ازخدمات فرمانده اسبق تجلیل شد.

طی مراسمی با حضور فرماندار شهرستان، جانشین فرماندهی انتظامی خراسان رضوی، جمعی از میهمانان استانی، اعضای شورای تامین شهرستان و مقامات و مسئولین محلی فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان معرفی و ازخدمات فرمانده اسبق تجلیل شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان طرقبه شاندیز سید حسن حسینی فرماندار و رئیس شورای تامین شهرستان در این مراسم گفت: طرقبه شاندیز به لحاظ موقعیت خاص و ویژه ای که داراست نیازمند درایت و مدیریت ویژه در همه حوزه ها به ویژه در بخش های انتظامی، امنیتی و ترافیکی و اقدامات تامینی است چرا که علیرغم تعریف چارت سازمانی بر اساس شهرستانی با جمعیت ثابت می بایست معضلات و مشکلات یک شهرستان با جمعیت چند برابری را مدیریت نماید. همین مسئله نگاه ویژه ستاد را به این شهرستان مطالبه می نماید که البته تا کنون اینگونه بوده و خوشبختانه شاهد حضور نیروهای ارزشمند در مسئولیت ها بوده ایم که بسیاری از کمبودها را پوشش داده است.
در این مراسم که  که روز یک شنبه مورخ 23/9/1399 در هتل ثامن برگزار شد، سرهنگ اویسی به عنوان فرمانده جدید شهرستان معرفی و از خدمات ارزنده سرهنگ حسین پور به درجه بازنشستگی نائل آمده بود، تجلیل شد.
سردار قربان زاده جانشین فرمانده انتظامی استان نیز در مراسم تودیع و معارفه فرمانده انتظامی طرقبه شاندیز طی سخنانی شهرستان طرقبه شاندیز را جدا از مشهد ندانست و خطاب به فرمانده جدید گفت: برای اجرای مأموریت ها نیاز به همدلی و هماهنگی یکایک مردم و مسئولین شهرستان هستیم و افزون بر آن ما باید در هر مأموریت پیش بینی و تمهیدات لازم را بیندیشیم که این پیش بینی بالا در پیشگیری از حوادث مهم است.
وی اولویت اصلی نیروی انتظامی را مبارزه با اراذل و اوباش،مبارزه با برهم زنندگان امنیت اجتماعی، مبارزه با قاچاق کالا و موا مخدر و مبارزه با جرائم اقتصادی برشمرد.
سرهنگ حسین پور فرمانده سابق شهرستان در ابتدای این نشست گزارشی از عملکرد خود در حوزه های مختلف ارائه داد ضمن تقدیر از حمایت های مجموعه شهرستان به ویژه فرماندار، تعامل مسئولین شهرستان را خیلی خوب توصیف نمود  وگفت: ما باید درخواست های مردم را ببینیم و بر اساس آنها برنامه ریزی کنیم.ما باید مسیر حرکت را بر اساس خواست مردم تعیین کنیم.
سرهنگ اویسی هم در این مراسم بر وضعیت خاص و شاخص طرقبه شاندیز تاکید کرد و گفت: باید به صورت شاخص باشیم و تمام تلاشمان را برای شاخص بودن به کار خواهیم بست.احساس امنیت برای مردم و جامعه بسیار مهم است که انشالله با تعامل و همت مردم و مسئولین امیدواریم بتوانیم به مردم احساس امنیت بدهیم.


منبع : زیرپرتال فرمانداری بینالود
تعداد بازدیدها : ۱۸۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۱۱۹
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۳۴ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۴۴ نفر
کل بازدیدکنندگان ۴۴۹۷۱۸ نفر
تعداد کاربران مهمان ۵۳ نفر
آماربازدیدکنندگان