فرماندار شهرستان بینالود
سید حسن حسینی

    .     .     .
۱۳۹۹/۰۸/۲۷

هفته بسیج فرصت قدردانی از خدمات گسترده خیل بسیجیان در عرصه های مختلف

فرماندار طرقبه شاندیز در جلسه هماهنگی برگزاری هرچه باشکوه تر هفته بسیج این هفته را فرصت قدر دانی از خدمات گسترده خیل بسیجیان در عرصه های مختلف ارزیابی نمود.

فرماندار طرقبه شاندیز در جلسه هماهنگی برگزاری هرچه باشکوه تر هفته بسیج این هفته را فرصت قدر دانی از خدمات گسترده خیل بسیجیان در عرصه های مختلف ارزیابی نمود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری طرقبه شاندیز، سید حسن حسینی فرماندار شهرستان در جلسه هماهنگی برگزاری هرچه باشکوه تر هفته بسیج با تاکید بر استفاده از فرصت هفته بسیج برای تقدیر از خدمات گسترده بسیجیان در عرصه های مختلف گفت: بسیج در عرصه های مختلف و در میانه همه رخ دادها منشاء خیر و مثمر ثمر و منبع اثر بوده و در همه عرصه ها نتایج ماندگار و خدمات ارزنده ای از خود به یادگار گذاشته است و هم اکنون نیز در بحران عالمگیر کرونا نیز در کنار کادر درمان و در تمام مراحل آن به عنوان یک همیار ارزشمند در کنترل شیوع ویروس و در درمان آسیب دیدگان از آن و مهمتر از آن با اجرای طرح های مواسات در توانبخشی خانواده های متاثر از این بیماری بسیار اثرگذار و ثمر بخش اقدام نموده که شایسته است در فرصت مغتنم هفته بسیج به این مهم پرداخته شود.
نماینده عالی دولت در شهرستان با تکریم فرهنگ بسیج و تاکید بر تحکیم این فرهنگ در سطوح و ابعاد مختلف جامعه به ویژه در ادارات و سازمانها افزود: بسیج پیشرو خدمت و امید آفرین بوده، هست و خواهد بود و ضروریست با این دیدگاه ارزنده همه ادارات و سازمان ها با ترویج روحیه بسیج در پرسنل و تقویت فرهنگ بسیج در حوزه های کاری در این برهه حساس در ارائه خدمات پیشرو و برای جامعه امید آفرین باشند تا دشمنان نظام، اسلام و مردم را مایوس نموده و دوستداران اعطلای ایران اسلامی را شاد و به آینده روشن امیدوار سازند.
در جلسه ستاد گرامیداشت هفته دولت ستادهای بخشی به ریاست بخشداران تشکیل برای برنامه ریزی هرچه بهتر اختیارات لازم محول و مصوبات لازم اخذ و ابلاغ شد.
سرهنگ پاسدار پسندیده فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج بینالود در این جلسه با تقدیر از همراهی و هم افزایی مجموعه شهرستان در برنامه ها و فعالیت های بسیج از برگزاری 60 برنامه به مناسبت این هفته در سطح شهرستان طرقبه شاندیز خبر داد.
جلسه ستاد گرامیداشت هفته بسیج شهرستان طرقبه شاندیز ساعت 9 صبح روز گذشته به ریاست فرماندار و با حضور اکثریت اعضاء همراه با رعایت پروتکل های بهداستی در محل سالن اجتماعات فرمانداری طرقبه شاندیز برگزار گردید.
 


منبع : زیرپرتال فرمانداری بینالود
تعداد بازدیدها : ۵۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۱۷۷
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۵۷ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۹۰ نفر
کل بازدیدکنندگان ۴۴۰۸۶۱ نفر
تعداد کاربران مهمان ۵۱ نفر
آماربازدیدکنندگان