فرماندار شهرستان بینالود
سید حسن حسینی

    .     .     .
۱۳۹۹/۰۷/۱۲

اولویت اول در پرداخت معوقات، کارگران هستند

در جلسه کمیسیون کار و کارگری شهرستان طرقبه شاندیز که به ریاست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و با حضور اکثریت اعضا و نمایندگان تعدادی از بنگاه های اقتصادی برگزار شد این امر مورد تاکید قرار گرفت.

در جلسه کمیسیون کار و کارگری شهرستان طرقبه شاندیز که به ریاست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و با حضور اکثریت اعضا و نمایندگان تعدادی از بنگاه های اقتصادی برگزار شد این امر مورد تاکید قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری طرقبه شاندیز یدالله بشکنی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان در این جلسه گفت: وضعیت کنونی اقتصادی متاثر از شیوع کرونا و تحریم های ظالمانه استکبار نیازمند همراهی و همدلی بیشتر همه لایه های اجتماع به ویژه کارآفرینان و کارفرمایان عزیز است تا جامعه از این مرحله به سلامت گذر نماید لذا از همراهی و مساعدت کارفرمایان عزیزی که با همه مشکلات موجود ضمن تداوم تولید و حفظ اشتغال دغدغه های اجتماعی نیز دارند و کمک هایی در حوزه های مختلف دارند تقدیر و تشکر می کنیم.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری افزود: در تنگناهای اقتصادی و موقعیت های حساس باید اولویت اول اقشار آسیب پذیر و لایه های ضعیف تر جامعه باشند و در پرداخت معوقات نیز با عنایت به مشکلات کارگران و نیازهای اقتصادی آنها مدیران و کارفرمایان به این قشر شریف عنایت داشته باشند و آنها را در اولویت قرار دهند تا پس از گذر از بحران انشالله همه در کنار هم در آبادانی این سرزمین و سربلندی و عزت ایران اسلامی و تداوم رونق اقتصادی  تلاش و همت نمائیم.
در این جلسه که با حضور نمایندگان تعدادی از واحدهای مشکل دار شهرستان برگزار گردیده بود تصمیماتی در جهت بهبود فضای کسب و کار و کاهش مشکلات کار و کارگری اخذ شد.
افرادی سرپرست اداره کار رفاه و تامین اجتماعی در این جلسه از پرداخت 80 میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای متاثر از کرونا تا کنون خبر داد و از تداوم این همراهی و مساعدت با واحدهای متقاضی تا پایان سال گفت.
جلسه کمیسیون کار و کارگری شهرستان ساعت 9 صبح دیروز به ریاست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و حضور اعضاء و نمایندگان تعدادی از واحدهای اقتصادی دارای مشکل در محل سالن اجتماعات فرمانداری طرقبه شاندیز برگزار شد.
 


منبع : زیرپرتال فرمانداری بینالود
تعداد بازدیدها : ۸۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۱۴۳
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۵۰ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۹۶ نفر
کل بازدیدکنندگان ۴۳۳۶۱۶ نفر
تعداد کاربران مهمان ۵۸ نفر
آماربازدیدکنندگان