فرماندار شهرستان بینالود
سید حسن حسینی

    .     .     .
۱۳۹۹/۰۷/۱۰

رصد و پایش انبارهای طرقبه شاندیز ثبت شده در سامانه جامع انبارها

در جلسه ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان بر رصد و پایش انبارهای طرقبه شاندیز در سامانه جامع انبارها با هدف پالایش لیست تاکید شد.

در جلسه ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان بر رصد و پایش انبارهای طرقبه شاندیز در سامانه جامع انبارها با هدف پالایش لیست تاکید شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری طرقبه شاندیز سید حسن حسینی فرماندار با اعلام اینکه در سامانه جامع انبارها تعداد 1517 انبار ثبت شده در طرقبه شاندیز وجود دارد گفت: از این تعداد کمتر از 50 درصد انبارها فعال هستند و بقیه فعالیتی از آنها ثبت نشده که ضروریست مورد رصد و پایش قرار گیرد و با توجه به ابعاد اقتصادی وجود انبارها به ویژه از منظر قاچاق کالا پس از رصد و پایش مورد پالایش قرار گیرد و به روز رسانی شود تا از اتفاقات احتمالی جلوگیری شود لذا ضروریست صنعت، معدن و تجارت شهرستان به گونه ای برنامه ریزی نمایند تا با کنترل دقیق انبارهای طرقبه شاندیز ساماندهی آنها به روز صورت گیرد تا اهداف سامانه جامع انبارها محقق شود.
نماینده عالی دولت در طرقبه شاندیز ضمن تقدیر از گزارش ارائه شده از سوی اداره صمت شهرستان افزود: هر چه برنامه ریزی و اجرا و نظارت در حوزه اصناف بیشتر و به روزتر باشد حواشی ایجاد شده کمتر خواهد بود و امیدواریم با تدوین تقویم 6 ماهه دوم و دقت در اجرای آن زمینه برای بهبود کمی و کیفی نظارت ها فراهم شود و از برخی سواستفاده های احتمالی پیشگیری شود و مشکلات صنفی به حداقل ممکن برسد.
مقدسیان رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان گزارش کاملی از وضعیت انبارها و اقدامات این اداره در حوزه برخورد با قاچاق کالا و ارز ارائه نمود و برنامه 6 ماهه دوم این اداره برای نظارت بهتر بر بازار را ارائه نمود که مورد توجه رئیس و اعضاء کمیسیون واقع شد.
وی از تشکیل 9 پرونده به ارزش نیم میلیارد ریال کالای قاچاق در شهرستان خبر داد و کالاهای مربوطه را شامل نوشیدنی ها، سیگار، شکلات و ... عنوان نمود.
جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز به ریاست فرماندار و با حضور اکثریت اعضاء در محل سالن جلسات فرمانداری راس ساعت 9 صبح دیروز برگزار گردید.


منبع : زیرپرتال فرمانداری بینالود
تعداد بازدیدها : ۸۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۱۹۶
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۵۵ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۹۶ نفر
کل بازدیدکنندگان ۴۳۳۶۶۹ نفر
تعداد کاربران مهمان ۵۴ نفر
آماربازدیدکنندگان