فرماندار شهرستان بینالود
سید حسن حسینی

    .     .     .
۱۳۹۹/۰۶/۲۰

محورهای ۱۵ گانه برگزاری هر چه با شکوه تر هفته دفاع مقدس طرقبه شاندیز ابلاغ شد

در جلسه ستاد شهرستانی هفته دفاع مقدس طرقبه شاندیز با هدف برگزاری هر چه با شکوه تر مراسمات چهلمین سالگرد دفاع مقدس محور های ۱۵ گانه به اعضاء ابلاغ شد و گزارش ستادهای بخشی ارائه شد.

در جلسه ستاد شهرستانی هفته دفاع مقدس طرقبه شاندیز با هدف برگزاری هر چه با شکوه تر مراسمات چهلمین سالگرد دفاع مقدس محور های 15 گانه به اعضاء ابلاغ شد و گزارش ستادهای بخشی ارائه شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری طرقبه شاندیز فرماندار شهرستان در جلسه هماهنگی ستاد هفته دولت با اشاره به چهلمین سالگرد دفاع مقدس گفت: دفاع مقدس متعلق به همه است و این سرمایه عظیم و پشتوانه محکم نظام و انقلاب نباید آلوده به مطامع جناحی و گروهی شود و به عنوان مهمترین منبع قدرت نرم جمهوری اسلامی باید منشاء الگو گیری و فرهنگ سازی قرار گرفته و از حماسه ها و افراد و موقعیت های هر لحظه دفاع مقدس میراث ماندگاری برای آیندگان به یادگار بگذارند.
نماینده عالی دولت در شهرستان طرقبه شاندیز افزود: سهم شهرستان در دفاع مقدس بسیار شایان و ارزنده است به گونه ای که در شاخص شهادت و ایثار طرقبه و شاندیز از میانگین کشوری بسیار فراتر بوده و فارغ التحصیلان زیادی از دانشگاه دفاع همچون دکتر قالیباف به نظام و انقلاب تقدیم نموده است که در سیستم مدیریت کشور منشاء خیرات و برکات فراوان بوده و می شود به عنوان الگو برای نسل های آینده مورد استفاده قرار گیرد.
سرهنگ پاسدار علی اصغر صوفی در این جلسه با تشریح محورهای 15 گانه فعالیت ستاد و تبیین دست آوردها در 59 محور اهتمام جدی اعضاء را با عنایت به چهلمین سالگرد دفاع مقدس خواستار شد.
در این جلسه بخشداران به عنوان دبیران ستاد بخشی هفته دفاع مقدس گزارشی از عملکرد ستادهای بخشی ارائه نمودند.
جلسه ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس صبح روز گذشته ساعت 8 صبح در محل سالن اجتماعات فرمانداری و با حضور اکثریت اعضاء و به ریاست فرماندار برگزار گردید.


منبع : زیرپرتال فرمانداری بینالود
تعداد بازدیدها : ۹۴


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۱۵۶
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۵۵ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۹۰ نفر
کل بازدیدکنندگان ۴۴۰۸۴۰ نفر
تعداد کاربران مهمان ۶۰ نفر
آماربازدیدکنندگان