فرماندار شهرستان بینالود
سید حسن حسینی

    .     .     .
۱۳۹۹/۰۳/۰۳

شرکت گردشگری ابرده از پیچ و خم مشکلات عبور خواهد کرد

فرماندار بینالود(طرقبه شاندیز) در جلسه حل مشکلات شرکت گردشگری ابرده با بیان این مطلب خواستار همراهی و هم افزایی دستگاههای مختلف جهت تحقق این مهم در سال جهش تولید شد.

فرماندار بینالود(طرقبه شاندیز) در جلسه حل مشکلات شرکت گردشگری ابرده با بیان این مطلب خواستار همراهی و هم افزایی دستگاههای مختلف جهت تحقق این مهم در سال جهش تولید شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری طرقبه شاندیز سید حسن حسینی فرماندار شهرستان در جلسه ای که به منظور حل مشکلات شرکت گردشگری ابرده برگزار شده بود گفت: پس از حل مشکلات شرکت معظم پدیده و وارد بورس شدن این مجموعه که دغدغه چندین و چند ساله مدیریت عالی شهرستان و هزاران سهام دار این شرکت بود در سال جهش تولید و برای پاسخ به مطالبه به حق یازده هزار سهام دار این شرکت و در لبیک به ندای رهبر انقلاب برای تسهیل سرمایه گذاری انتظار داریم مجموعه های مختلف و دستگاه های متولی به صورت ویژه و با نگاه مثبت و در کمترین زمان ممکن زمینه حضور فعال این شرکت را در عرصه اقتصاد فراهم نمایند.
نماینده عالی دولت در شهرستان افزود: سال جهش تولید باید در شهرستان نوید بخش جهش سرمایه گذاری و رفع موانع سرمایه گذاری و اشتغال باشد و زنجیرهای بسته شده بر بال و پر تولید و سرمایه گذاری را باز کند و همانگونه که رهبر معظم انقلاب تاکید نمودند با راه اندازی پنجره واحد صدور مجوزها زمینه توسعه سریع سرمایه گذاری و اشتغال فراهم شود.
در این جلسه که با حضور هیئت مدیره شرکت گردشگری ابرده و ادارات میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، اداره امور مالیاتی، اداره کار و رفاه اجتماعی، سازمان تامین اجتماعی و نماینده شرکت توسعه گردشگری ایران حضور داشتند بخش اعظم مشکلات این شرکت حل و یا مصالحه شد که نوید بخش روزهای روشن برای سهام داران و حوزه کار و سرمایه گذاری خواهد بود.


منبع : زیرپرتال فرمانداری بینالود
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۹۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان