فرماندار شهرستان بینالود
سید حسن حسینی

    .     .     .
۱۳۹۸/۱۲/۲۴

فرماندار طرقبه شاندیز اقدامات شبکه بهداشت و درمان شهرستان را در مبارزه با کرونا شایسته تمجید دانست

اقدامات شبکه بهداشت و درمان شهرستان اعم از اقدامات مقدماتی، پیش از بحران، حین بحران و مرحله فراگیری شایسته تمجید است

اقدامات شبکه بهداشت و درمان شهرستان اعم از اقدامات مقدماتی، پیش از بحران، حین بحران و مرحله فراگیری شایسته تمجید است و به نوبه خود از این حجم فعالیت صورت گرفته در طی دو ماهه گذشته در شهرستان تقدیر می نمایم.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان طرقبه شاندیز سید حسن حسینی فرماندار شهرستان طرقبه شاندیز گفت؛ اقدامات مقدماتی برای مبارزه با بیماری های حاد تنفسی در شهرستان از دوماه قبل با آموزش کادر درمانی و گروه های در معرض خطر و مکان های احتمالی و اصناف شهرستان آغاز شده بود که با تقویت احتمال شیوع بیماری های تنفسی به خصوص بیماری نوپدید کووید 19 مرحله به مرحله این آموزش ها گسترده تر و فراگیرتر گردید و افزون بر آن با چک و رصد مداوم و تست های دوره ای مراقبت های لازم صورت گرفت.
رئیس کارگروه مبارزه با کرونای شهرستان طرقبه شاندیز افزود؛ علاوه بر اقدامات آموزشی و پیشگیرانه مقدمات مبارزه با این بیماری و تمهیدات لازم نیز در این مدت تدبیر شد از جمله تعیین مراکز تشخیص و درمان و تهیه ملزومات بهداشتی و... در مرحله پیش از بحران صورت گرفت که با ظهور نخستین موارد مشکوک به این بیماری اقدامات بهداشتی و درمانی در سطوح مختلف ارائه گردید که در زمان بحران با تمام توان خدمات بهداشتی و درمانی به جامعه ارائه نمایند.
وی در تشریح اقدامات و پیش بینی های صورت گرفته برای مرحله فراگیری نیز گفت؛ با تدبیر به عمل آمده و با تشکیل ستاد مبارزه با کرونای شهرستان آمادگی های لازم برای ایجاد بیمارستان صحرایی در جوار بیمارستان دکتر شریعتی را دارد و همچنین در صورت نیاز استفاده از سوله های ورزشی که هم اکنون ایزوله و آماده سازی شده است در دستور کار قرار خواهد گرفت که امیدواریم با پیوستن مردم به کمپین در خانه می مانیم از سوی شهروندان و شکستن زنجیره انتقال به این موارد نیاز پیدا نشود.
وی ابراز امیدواری کرد با مشارکت همگانی از این برهه حساس با کمترین هزینه عبور نماییم. 


منبع : زیرپرتال فرمانداری بینالود
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۶۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان