فرماندار شهرستان بینالود
سید حسن حسینی

    .     .     .
۱۳۹۸/۱۲/۰۵

آمادگی شهرستان طرقبه شاندیز برای مقابله با کرونا

فرماندار طرقبه شاندیز در دومین جلسه با محوریت بیماری ناشناخته کرونا از آمادگی کامل شهرستان برای مقابله با این ویروس خبر داد.

فرماندار طرقبه شاندیز در دومین جلسه با محوریت بیماری ناشناخته کرونا از آمادگی کامل شهرستان برای مقابله با این ویروس خبر داد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری طرقبه شاندیز ظهر روز گذشته دومین جلسه با محوریت کرونا و به ریاست فرماندار در محل سالن اجتماعات برگزار شد. در این جلسه که با حضور اعضاء کارگروه بهداشت و سلامت و مدیریت بحران شهرستان تشکیل شده بود ضمن ارائه آخرین اخبار و اطلاعات بر محوریت اطلاع رسانی از سوی شبکه بهداشت تاکید شد.
فرماندار شهرستان با بیان اینکه آمادگی لازم برای مقابله با این ویروس در شهرستان وجود دارد و تا لحظه ارائه اخبار در جلسه هیچ مورد مشکوکی در شهرستان گزارش نشده است گفت: بیمارستان دکتر شریعتی شهرستان به عنوان بیمارستان رفرال این بیماری تعیین شده و موارد احتمالی در آن پذیرش و بستری خواهند شد و جای نگرانی نیست مردم نیز به شایعات توجه ننمایند و تنها اخبار را از منابع رسمی که در این موضوع شبکه بهداشت و درمان شهرستان به عنوان منبع اصلی، رسمی و علمی معرفی شده است دریافت نمایند.
دکتر صحی زاده هم در این جلسه آخرین وظعیت این بیماری را در جهان و ایران بیان نمود و به شهروندان توصیه نمود برای پیشگیری از شیوع این بیماری تنفسی بیش از پیش نکات و موارد ایمنی به ویژه شستشوی دست ها را مد نظر داشته باشند.


منبع : زیرپرتال فرمانداری بینالود
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۷۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان