فرماندار شهرستان بینالود
سید حسن حسینی

    .     .     .
۱۳۹۸/۱۲/۰۲

تمام اقدامات برای برگزاری انتخابات سالم و پرشور در شهرستان انجام پذیرفته است

فرماندار شهرستان طرقبه شاندیز صبح امروز و پس از شرکت در انتخابات در مصاحبه با خبرنگار صدا و سیما و جراید با بیان این مطلب توضیحاتی در خصوص آخرین وضعیت انتخابات شهرستان ارائه نمود


فرماندار شهرستان طرقبه شاندیز صبح امروز و پس از شرکت در انتخابات در مصاحبه با خبرنگار صدا و سیما و جراید با بیان این مطلب توضیحاتی در خصوص آخرین وضعیت انتخابات شهرستان ارائه نمود
به گزارش روابط عمومی فرمانداری طرقبه شاندیزسید حسن حسینی در مصاحبه با رسانه ها اظهار داشت: 61 شعبه اخذ رأی در طرقبه شاندیز از ساعت 8 صبح امروز  روند انتخابات را آغاز نموده اند که 47 شعبه ثابت و 14 شعبه سیار می باشد.
وی خاطر نشان کرد: بیش از 52 هزار نفر واجد شرایط رأی دادن می باشند که از این تعداد حدود 700 رأی اولی می باشند.
فرماندار طرقبه شاندیز گفت: خوشبختانه فضای رقابت سالم در شهرستان وجود دارد و پیش بینی مشارکت 70 درصدی در انتخابات امروز در این شهرستان داریم کاندیداهای این دوره از اقشار و گروه های مختلف بوده اند و برای تمام سلیقه ها، گزینه وجود داشته است و انشالله مشارکت خوبی در این شهرستان را شاهد خواهیم بود.
نماینده عالی دولت در شهرستان تصریح کرد: یکی از کارهای مهم در شهرستان، جلوگیری از ورود آرای مهندسی شده می باشد که در این خصوص با اتوبوس رانی مشهد جهت عدم اجاره اتوبوس و مینی بوس جهت تردد در این شهرستان هماهنگی صورت گرفته است. همچنین در مبادی ورودی تدابیر ویژه ای جهت جلوگیری از این اقدام تدارک دیده ایم. هرچند در انتخابات مجلس مانعی برای رأی دادن افراد وجود ندارد اما با آرای مهندسی شده که به صورت خرید رأی و یا وعده صرف غذا اخذ گردد حتما برخورد و جلوگیری خواهد شد.
وی در پایان تصریح کرد: مردم می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا رؤیت مهندسی آرا، موارد را به صورت پیامکی به اینجانب و یا دادستان شهرستان ارسال و یا از طریق هیئت های اجرایی و نظارت و بازرسی انتخابات وزارت کشور در شهرستان اطلاع رسانی نمایند.
حسینی خاطر نشان کرد: از شب گذشته چندین مورد گزارش تخلف بررسی گردیده و مورد خاص و مصداق تخلف مشاهده نگردیده است.


منبع : زیرپرتال فرمانداری بینالود
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۴۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان