فرماندار شهرستان بینالود
سید حسن حسینی

    .     .     .
۱۳۹۸/۱۱/۲۷

برگزاری کمیته اطلاع رسانی و امحاء آثار تبلیغاتی شهرستان طرقبه شاندیز

جلسه کمیته اطلاع رسانی و امحاء آثار تبلیغاتی شهرستان طرقبه شاندیز به ریاست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار برگزار شد.

جلسه کمیته اطلاع رسانی و امحاء آثار تبلیغاتی شهرستان طرقبه شاندیز به ریاست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری طرقبه شاندیز یدالله بشکنی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ضمن گرامیداشت ایام و مناسبت ها و تاکید بر بی طرفی کامل فرمانداری، عوامل اجرایی و اعضای کمیته امحاء آثار تبلیغات انتخاباتی در تمامی مراحل و روند اجرایی انتخابات بر اجرای مر قانون در تبلیغات انتخاباتی تاکید نمود و از اعضاء کمیته خواست با رعایت همه جوانب قانونی با سرعت و دقت نسبت به امحاء آثار تبلیغاتی غیر مجاز و غیر قانونی و خارج از محل های تعیین شده و با رعایت حق و حقوقات کاندیداها اقدام نمایند.
یدالله بشکنی در ادامه با قرائت مفاد و موارد قانونی برای حاضرین تاکید نمود این موارد در جلسات توجیهی به استحضار کاندیداهای محترم رسانده شده است و اصرار بر انجام این موضوعات بد اخلاقی انتخاباتی است که باید اعمال قانون و امحاء شود.
شایان ذکر است در سطح شهرستان مکان هایی از سوی شهرداری ها و دهیاری ها برای نصب تبلیغات کاندیداها تدبیر شده است که به همراه مواد قانونی در خصوص چند و چون و چگونگی تبلیغات به اطلاع کاندیداها رسیده شده است که امیدواریم با احترام به قانون از سوی همه کاندیداها و طرفداران آنها انتخاباتی پرشور و سالم را شاهد باشیم.


منبع : زیرپرتال فرمانداری بینالود
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۶۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان