فرماندار شهرستان بینالود
سید حسن حسینی

    .     .     .
۱۳۹۸/۱۱/۲۴

با راه های ارتباطی اعلام شده مردم تخلفات انتخاباتی را گزارش دهند

با آغاز تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و اولین میاندوره ای پنجمین انتخابات خبرگان رهبری راه های ارتباطی مردم جهت اعلام تخلفت تبلیغاتی از سوی هیئت بازرسی مجددا اعلام شد.

با آغاز تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و اولین میاندوره ای پنجمین انتخابات خبرگان رهبری راه های ارتباطی مردم جهت اعلام تخلفت تبلیغاتی از سوی هیئت بازرسی مجددا اعلام شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری طرقبه شاندیز یدالله بشکنی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری طرقبه شاندیز و رئیس هیئت بازرسی انتخابات شهرستان گفت: هیئت بازرسی انتخابات که مطابق تقویم چندین ماه قبل تشکیل شده و تحرکات تبلیغاتی و انتخاباتی را از رصد و پایش می نمود در محل فرمانداری شهرستان کماکان آماده دریافت گزارشات و اخبار از سوی آحاد مردم شریف طرقبه شاندیز در خصوص تخلفات احتمالی و اقدامات خارج از چارچوبه های قانونی در زمینه انتخابات می باشد لذا شهروندان می توانند مستندات و گزارشات خود را حضوری یا تلفنی و ... تا آخرین لحظه پروژه عظیم انتخابات به دبیرخانه هیئت بازرسی جهت اقدامات بعدی منعکس نمایند.
وی افزود: هیئت بازرسی انتخابات در راستای وظایف ذاتی و قانونی خود نظارت کامل و جامع را بر تمامی مراحل و روند انتخابات از ابتدا تا پایان پروسه انتخابات برای افزایش ضریب صحت و سلامت روند اجرای انتخابات اعمال خواهد می نماید و از این جهت انتخاب شوندگان و انتخاب کنندگان عزیز هیچگونه دغدغه و نگرانی نداشته باشند لذا برای تحقق این امر مردم نیز در این امر خطیر ما را یاری نمایند.
در همین راستا علاوه بر مراجعه حضوری مردم می توانند گزارشات و مستندات خود را با شماره 35593969 به صورت تلفنی و یا با شماره 35510188 فاکس نمایند و یا با شماره 3000760017 پیامک کنند.


منبع : زیرپرتال فرمانداری بینالود
تعداد بازدیدها : ۵۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۱۳۷
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۵۰ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۹۶ نفر
کل بازدیدکنندگان ۴۳۳۶۱۰ نفر
تعداد کاربران مهمان ۵۵ نفر
آماربازدیدکنندگان