فرماندار شهرستان بینالود
سید حسن حسینی

    .     .     .
۱۳۹۸/۱۱/۲۰

برگزاری ستاد ساماندهی امور جوانان طرقبه شاندیز با حضور مدیر کل ورزش و جوانان

صبح روز گذشته جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان به ریاست فرماندار طرقبه شاندیز و با حضور مدیر کل ورزش و جوانان در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

صبح روز گذشته جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان به ریاست فرماندار طرقبه شاندیز  و با حضور مدیر کل ورزش و جوانان در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری سید حسن حسینی فرماندار طرقبه شاندیز در این جلسه ضمن بر شمردن موفقیت های شورای مشورتی جوانان شهرستان گفت: مجموعه مدیران شهرستان تعامل مثبت و ارزشمندی را با شورای مشورتی جوانان برقرار نموده اند و فرصت مطلوبی در اختیار جوانان پرشور و با انرژی طرقبه شاندیز قرار گرفته که ثمره آن حضور با انگیزه و با نشاط جوانان در عرصه های تصمیم گیری و تصمیم سازی شهرستان می باشد.
فرزاد فتاحی نیز در این جلسه با اشاره به اینکه شهرستان طرقبه شاندیز یک شهرستان بسیار ویژه و با توانمندی  بالاست گفت: این شهرستان فرصت های سرمایه گذاری خوبی دارد در عرصه های ورزشی از توان بالایی برخوردار است و باید نگاه ما بر این باشد که این شهرستان را بین المللی کنیم و بتوانیم رویدادهای ورزشی خوبی در آن برگزار کنیم .
مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی افزود: ما در این شهرستان در بحث تعداد سمن های حوزه جوانان عملکرد خوبی نداشتیم و با توجه به افزایش اعتبارات خوب در حوزه جوانان باید سمن ها را فعال تر کنیم و بخشی از اعتبارات را به این سمت بیاوریم.


منبع : زیرپرتال فرمانداری بینالود
تعداد بازدیدها : ۴۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۱۶۳
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۵۲ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۹۶ نفر
کل بازدیدکنندگان ۴۳۳۶۳۶ نفر
تعداد کاربران مهمان ۶۵ نفر
آماربازدیدکنندگان