فرماندار شهرستان بینالود
سید حسن حسینی

    .     .     .
۱۳۹۸/۱۱/۲۰

افتتاح یا کلنگ زنی ۱۱۰ پروژه با اعتباری قریب به ۱۳۰۰ میلیارد ریال در طرقبه شاندیز

فرماندار طرقبه شاندیز از افتتاح یا کلنگ زنی ۱۱۰ پروژه با اعتبار ۱۲۸ هزار میلیون تومان در دهه فجر امسال در سطح شهرستان خبر داد .

فرماندار طرقبه شاندیز از افتتاح یا کلنگ زنی 110 پروژه با اعتبار 128 هزار میلیون تومان در دهه فجر امسال در سطح شهرستان خبر داد .
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سید حسن حسینی فرماندار طرقبه شاندیزبا اعلام این خبر افزود: در دهه فجر انقلاب اسلامی امسال با همت و تلاش مسئولین و همفکری و هم افزایی حاکم بر مجموعه شهرستان و مهمتر از آن همراهی و همدلی مردم به حول و قوه الهی تعداد 110 پروژه با اعتباری بالغ بر 128 میلیارد تومان کلنگ زنی یا بهره برداری خواهد شد که در وضعیت فعلی و با وجود تحریم های ظالمانه و تنگناهای مالی هم از حیث تعداد پروژه و هم از منظر اعتبار ریالی اقدامی در خور و شایسته است.
نماینده عالی دولت در شهرستان پروژه های مذکور را در حوزه ها و بخش های مختلف عنوان نمود که از مهمترین آنها خدمات زیر بنایی، بهداشت و درمان،کشاورزی، حمایت و مددجویی و ... می توان برشمرد که طی مراسمی در ایام ا... دهه فجر در دو بخش طرقبه و شاندیز و با حضور میهمانان استانی  و کشوری کلنگ زنی و یا بهره برداری خواهد شد.


منبع : زیرپرتال فرمانداری بینالود
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۳۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان