فرماندار شهرستان بینالود
سید حسن حسینی

    .     .     .
۱۳۹۷/۱۲/۱۵

​کمیسیون بررسی نارضایتی های اجتماعی شهرستان به ریاست فرماندار برگزار شد

در واپسین روزهای سال کمیسیون نارضایتی های اجتماعی شهرستان بینالود(طرقبه شاندیز) به ریاست فرماندار و با هدف بررسی نارضایتی های احتمالی و پشیابی و بحث و تبادل نظر در مورد زمینه های بروز نارضایتی ها برگزار گردید.


در واپسین روزهای سال کمیسیون نارضایتی های اجتماعی شهرستان بینالود(طرقبه شاندیز) به ریاست فرماندار و با هدف بررسی نارضایتی های احتمالی و پشیابی و بحث و تبادل نظر در مورد زمینه های بروز نارضایتی ها  برگزار گردید.
در این جلسه فرماندار و نماینده عالی دولت در شهرستان ضمن تشریح وضع موجود و تاکید بر ضرورت رصد مداوم اجتماع و پایش زمینه های احتمالی بروز برخی نارضایتی ها گفت: ادارات و نهاد ها ی شهرستان در تعامل با مردم سطح مطلوبی از رضایتمندی را کسب نموده اند و این میزان رضایتمندی موجب شده است زمینه بسیاری از نارضایتی ها در شهرستان از بین برود اما با عنایت به وضعیت خاص و ویژه کنونی و تلاش دشمنان و ایادی آنان  برای ایجاد نارضایتی و استفاده از زمینه های بروز احتمالی، توصیه اکید دارم مدیران و کارشناسان و سطوح مختلف اداری با هوشیاری کامل در این زمینه تعامل نمایند.
در این جلسه در خصوص برخی زمینه های نارضایتی از جمله در حوزه بیمارستانی و درمانی، واحدهای آموزشی، خدمات عمومی، ارزاق عمومی و بازار و چاه های غیر مجاز و ... بحث و بررسی و تصمیم گیری شد.
جلسه کمیسیون نارضایتی های اجتماعی شهرستان ساعت 9 صبح در محل سالن اجتماعات به ریاست فرماندار و با حضور اکثریت اعضاء برگزار شد.
 


منبع : زیرپرتال فرمانداری بینالود
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۶۴


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان