فرماندار شهرستان بینالود
سید حسن حسینی

    .     .     .
۱۳۹۷/۱۰/۱۷

با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی از اعضاء کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان تقدیر شد

جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان بینالود(طرقبه شاندیز) با حضورمهندس سنجری مدیرکل تعاون،کارو رفاه اجتماعی خراسان رضوی و به ریاست حسینی فرماندار شهرستان و اکثریت اعضاء کارگروه برگزارشد

جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان بینالود(طرقبه شاندیز) با حضورمهندس سنجری مدیرکل تعاون،کارو رفاه اجتماعی خراسان رضوی و به ریاست حسینی فرماندار شهرستان و اکثریت اعضاء کارگروه برگزارشد.
در این مراسم ابتدا حسینی فرماندار بینالود(طرقبه شاندیز) ضمن خیر مقدم به حاضرین به ویژه مدیرکل محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی، به دست آوردهای ارزنده کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان اشاره و دست یابی آن را در بستر تعامل و همکاری و هم افزایی بین بخشی حاکم به ویژه از سوی بانکهای عامل دانست و از همه دست اندرکاران این بخش تقدیر نمود.
در ادامه سنجری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن تقدیر از حمایت های مقام عالی دولت در شهرستان از حوزه اشتغال و سرمایه گذاری گفت: یکی از بزرگترین مزیت های بسته اشتغال فراگیر دولت تدبیر و امید توجه به تمام حوزه ها و ظرفیت های موجود در کشور از جمله طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری ، توسعه و تقویت مشاغل خانگی، کارورزی فارغ التحصیلان ،مهارت آموزی، اشتغال حمایتی کمیته امداد و بهزیستی تبصره 16 و... می باشد.
سنجری تاکید کرد: شهرستان بینالود(طرقبه شاندیز) با کسب جایگاه های شاخص و ارزنده در هر یک از سر فصل ها جزء برترین شهرستانهای استان در حوزه اشتغال، سرمایه گذاری و کار آفرینی می باشد که ثمره تلاش و پیگیری های همه اعضاء کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری تحت فرماندهی فرماندار محترم می باشد.
در پایان مراسم از اعضاء کارگروه و مدیران عامل بانک ها تقدیر شد.


منبع : زیرپرتال فرمانداری بینالود
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۷۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان