فرماندار شهرستان بینالود
سید حسن حسینی

    .     .     .
۱۳۹۷/۱۰/۱۵

جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان با موضوع چالیدره برگزار گردید

جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان بینالود(طرقبه شاندیز) با هدف بررسی و تسهیل سرمایه گذاری های جدید در حوزه چالیدره به ریاست فرماندار برگزار گردید.

جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان بینالود(طرقبه شاندیز) با هدف بررسی و تسهیل سرمایه گذاری های جدید در حوزه چالیدره به ریاست فرماندار و حضور اکثریت اعضاء کارگروه برگزار گردید.
در این جلسه فرماندار با تاکید بر حمایت قاطع مجموعه شهرستان از سرمایه گذاری در حوزه های مختلف به ویژه در بخش گردشگری و توریسم و صنایع وابسته با توجه به سند توسعه شهرستان از ادارات و سازمانهای عضو کارگروه خواست با هدف تسهیل گری و نگاه ویژه از همه راهکارهای قانونی برای همراهی و مساعدت با سرمایه گذاران استفاده نمایند و انعطاف لازم در اعطای مجوزهای مورد نیاز برای اقدامات و فعالیت های سرمایه گذاران عزیز در چارچوبه های قانونی و با هدف اشتغال و کار آفرینی معمول دارند.
وی با اشاره به سرمایه گذاری هزار میلیاردی بخش خصوصی در 5 ساله گذشته در شهرستان آن را ثمره همراهی و هم افزایی بخش دولتی با سرمایه گذاران بخش خصوصی ارزیابی نمودو بر تداوم آن تاکید کرد.
جلسه مذکور با هدف تسهیل سرمایه گذاری های جدید مجموعه فرهنگی تفریحی چالیدره ساعت 9 صبح امروز در محل سالن اجتماعات فرمانداری تشکیل شد.


منبع : زیرپرتال فرمانداری بینالود
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۶۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان